Hrušky, Vyškov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Hrušky, Vyškov

Základní údaje o obci Hrušky, Vyškov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Hrušky
Okres: Vyškov
NUTS/LAU: CZ0646593079
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Hrušky
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Hrušek
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Hruškám
4. mluvnický pád "koho, co?" Hrušky
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Hruškách
7. mluvnický pád "kým, čím?" Hruškami
Vlajka List tvoří dva svislé pruhy, zelený a červený. V zeleném pruhu tři (1,2) žluté hrušky nad bílým vlnitým pruhem širokým jednu dvacetinu šířky listu a vzdáleným jednu pětinu šířky listu od dolního okraje. V červeném pruhu maltézský kříž nad vykořeněnými lek
Popis vlajky List tvoří dva svislé pruhy, zelený a červený. V zeleném pruhu tři (1,2) žluté hrušky nad bílým vlnitým pruhem širokým jednu dvacetinu šířky listu a vzdáleným jednu pětinu šířky listu od dolního okraje. V červeném pruhu maltézský kříž nad vykořeněnými lek
Znak Ve stříbrno-červeně polceném štítě vpravo ze zeleného trávníku s vlnitým stříbrným břevnem vyrůstá hrušeň přirozené barvy se třemi (1,2) zlatými hruškami, vlevo maltézský kříž nad vykořeněnými lekny, vše stříbrné.
Popis znaku Ve stříbrno-červeně polceném štítě vpravo ze zeleného trávníku s vlnitým stříbrným břevnem vyrůstá hrušeň přirozené barvy se třemi (1,2) zlatými hruškami, vlevo maltézský kříž nad vykořeněnými lekny, vše stříbrné.

Mapa