Nemochovice, Vyškov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Nemochovice, Vyškov

Základní údaje o obci Nemochovice, Vyškov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Nemochovice
Okres: Vyškov
NUTS/LAU: CZ0646593389
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Nemochovice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Nemochovic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Nemochovicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Nemochovice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Nemochovicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Nemochovicemi
Vlajka List dělený bílým šikmým pruhem širokým jednu čtvrtinu šířky listu na žerďové červené pole s bílou lilií a modré vlající pole se žluto-červeně děleným orlím křídlem. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List dělený bílým šikmým pruhem širokým jednu čtvrtinu šířky listu na žerďové červené pole s bílou lilií a modré vlající pole se žluto-červeně děleným orlím křídlem. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V červeno-modře polceném štítě vpravo stříbrná lilie, vlevo kosmo položená zlatá putna, z níž šikmo do pravého pole vytéká stříbrná tekutina, pod ní zlato-červeně dělené orlí křídlo.
Popis znaku V červeno-modře polceném štítě vpravo stříbrná lilie, vlevo kosmo položená zlatá putna, z níž šikmo do pravého pole vytéká stříbrná tekutina, pod ní zlato-červeně dělené orlí křídlo.

Mapa