Krásensko, Vyškov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Krásensko, Vyškov

Základní údaje o obci Krásensko, Vyškov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Krásensko
Okres: Vyškov
NUTS/LAU: CZ0646593192
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Krásensko
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Krásenska
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Krásensku
4. mluvnický pád "koho, co?" Krásensko
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Krásensku
7. mluvnický pád "kým, čím?" Krásenskem
Vlajka List tvoří červený žerďový pruh široký jednu čtvrtinu délky listu a osm svislých pruhů střídavě žlutých a zelených a přeložených středovým modrým vodorovným pruhem širokým jednu dvacetinu šířky listu. V červeném pruhu tři bílé žerďové klíny s vrcholy na ž
Popis vlajky List tvoří červený žerďový pruh široký jednu čtvrtinu délky listu a osm svislých pruhů střídavě žlutých a zelených a přeložených středovým modrým vodorovným pruhem širokým jednu dvacetinu šířky listu. V červeném pruhu tři bílé žerďové klíny s vrcholy na ž
Znak Pod červenou hlavou se třemi stříbrnými klíny a v nich třemi modrými knoflíky, modrým zúženým kůlem polcený štít, v pravém, sedmkrát stříbrno-zeleně děleném poli zlatý obilný klas, v levém zlatém poli zelená palmová ratolest.
Popis znaku Pod červenou hlavou se třemi stříbrnými klíny a v nich třemi modrými knoflíky, modrým zúženým kůlem polcený štít, v pravém, sedmkrát stříbrno-zeleně děleném poli zlatý obilný klas, v levém zlatém poli zelená palmová ratolest.

Mapa