Chvalkovice, Vyškov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Chvalkovice, Vyškov

Základní údaje o obci Chvalkovice, Vyškov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Chvalkovice
Okres: Vyškov
NUTS/LAU: CZ0646593095
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Chvalkovice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Chvalkovic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Chvalkovicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Chvalkovice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Chvalkovicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Chvalkovicemi
Vlajka List tvoří červený žerďový pruh široký jednu čtvrtinu délky listu a čtyři vodorovné pruhy, zelený, žlutý, bílý a zelený v poměru 2:1:1:2. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří červený žerďový pruh široký jednu čtvrtinu délky listu a čtyři vodorovné pruhy, zelený, žlutý, bílý a zelený v poměru 2:1:1:2. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak Zelený štít s červenou patou, nahoře stříbrný dřevěný větrný mlýn nad stříbrným vinným hroznem, obojí provázeno po stranách dvěma zlatými odkloněnými obilnými klasy vyrůstajícími z dělící linie. V patě štítu položený stříbrný nůž se zlatou rukojetí, ostří
Popis znaku Zelený štít s červenou patou, nahoře stříbrný dřevěný větrný mlýn nad stříbrným vinným hroznem, obojí provázeno po stranách dvěma zlatými odkloněnými obilnými klasy vyrůstajícími z dělící linie. V patě štítu položený stříbrný nůž se zlatou rukojetí, ostří

Mapa