Kožušice, Vyškov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Kožušice, Vyškov

Základní údaje o obci Kožušice, Vyškov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Kožušice
Okres: Vyškov
NUTS/LAU: CZ0646593184
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Kožušice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Kožušic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Kožušicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Kožušice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Kožušicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Kožušicemi
Vlajka List tvoří čtyři svislé pruhy, zelený, žlutý, bílý a zelený 1:2:2:1. Ve žlutém polovina černé orlice s červeným jazykem přiléhající k bílému pruhu se třemi červenými kosmými pruhy. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří čtyři svislé pruhy, zelený, žlutý, bílý a zelený 1:2:2:1. Ve žlutém polovina černé orlice s červeným jazykem přiléhající k bílému pruhu se třemi červenými kosmými pruhy. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V zeleném štítě pod dvěma zkříženými kosami pravou zlatou nad levou stříbrnou, zlato-stříbrně polcené jablko, vpravo půl černé orlice a vlevo tři kosmá červená břevna.
Popis znaku V zeleném štítě pod dvěma zkříženými kosami pravou zlatou nad levou stříbrnou, zlato-stříbrně polcené jablko, vpravo půl černé orlice a vlevo tři kosmá červená břevna.

Mapa