Hodějice, Vyškov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Hodějice, Vyškov

Základní údaje o obci Hodějice, Vyškov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Hodějice
Okres: Vyškov
NUTS/LAU: CZ0646593044
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Hodějice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Hodějic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Hodějicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Hodějice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Hodějicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Hodějicemi
Vlajka Modrý list s hnědou vodorovně položenou větví vinné révy se čtyřmi zelenými listy a žlutým hroznem. Nad ní šikmo krojidlo kosmo přeložené radlicí, oboje bílé, hroty nahoru. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky Modrý list s hnědou vodorovně položenou větví vinné révy se čtyřmi zelenými listy a žlutým hroznem. Nad ní šikmo krojidlo kosmo přeložené radlicí, oboje bílé, hroty nahoru. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V modrém štítě položená větev vinné révy se čtyřmi listy přirozené barvy a zlatým hroznem, nad ní šikmo krojidlo kosmo přeložené radlicí, obojí vztyčené a stříbrné.
Popis znaku V modrém štítě položená větev vinné révy se čtyřmi listy přirozené barvy a zlatým hroznem, nad ní šikmo krojidlo kosmo přeložené radlicí, obojí vztyčené a stříbrné.

Mapa