Choteč, Pardubice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Choteč, Pardubice

Základní údaje o obci Choteč, Pardubice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Choteč
Okres: Pardubice
NUTS/LAU: CZ0532575062
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Choteč
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Chotče
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Chotči
4. mluvnický pád "koho, co?" Choteč
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Chotči
7. mluvnický pád "kým, čím?" Chotčí
Vlajka List tvoří žerďový modrý klín s vrcholem ve dvou třetinách délky listu a pět vodorovných pruhů, střídavě bílých a černých, v poměru 3:4:6:4:3. V klínu vodorovně tři žluté žitné klasy s listy, vrcholy k žerďovému okraji. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří žerďový modrý klín s vrcholem ve dvou třetinách délky listu a pět vodorovných pruhů, střídavě bílých a černých, v poměru 3:4:6:4:3. V klínu vodorovně tři žluté žitné klasy s listy, vrcholy k žerďovému okraji. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak Stříbrný štít s modrým zvýšeným vydutým hrotem, v něm tři zlaté žitné klasy s listy, vzpřímený mezi zlomenými, z hrotu vyrůstá na každé straně jeden černý zubří roh.
Popis znaku Stříbrný štít s modrým zvýšeným vydutým hrotem, v něm tři zlaté žitné klasy s listy, vzpřímený mezi zlomenými, z hrotu vyrůstá na každé straně jeden černý zubří roh.

Mapa