Labské Chrčice, Pardubice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Labské Chrčice, Pardubice

Základní údaje o obci Labské Chrčice, Pardubice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Labské Chrčice
Okres: Pardubice
NUTS/LAU: CZ0532575259
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Labské Chrčice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Labských Chrčic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Labským Chrčicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Labské Chrčice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Labských Chrčicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Labskými Chrčicemi
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, vlnitý bílý se třemi vrcholy a dvěma prohlubněmi a zvlněný červený, v poměru 4 : 1 : 3. V modrém pruhu běžící bílý chrt s červenou zbrojí a obojkem s kroužkem. V červeném pruhu bílá lilie. Poměr šířky k délce listu j
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, vlnitý bílý se třemi vrcholy a dvěma prohlubněmi a zvlněný červený, v poměru 4 : 1 : 3. V modrém pruhu běžící bílý chrt s červenou zbrojí a obojkem s kroužkem. V červeném pruhu bílá lilie. Poměr šířky k délce listu j
Znak Modro-červeně sníženým stříbrným vlnitým břevnem dělený štít. Nahoře běžící stříbrný chrt s červenou zbrojí a obojkem s kroužkem, dole stříbrná lilie.
Popis znaku Modro-červeně sníženým stříbrným vlnitým břevnem dělený štít. Nahoře běžící stříbrný chrt s červenou zbrojí a obojkem s kroužkem, dole stříbrná lilie.

Mapa