Libišany, Pardubice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Libišany, Pardubice

Základní údaje o obci Libišany, Pardubice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Libišany
Okres: Pardubice
NUTS/LAU: CZ0532575305
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Libišany
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Libišan
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Libišanům
4. mluvnický pád "koho, co?" Libišany
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Libišanech
7. mluvnický pád "kým, čím?" Libišany
Vlajka Bílo-modře čtvrcený list. Uprostřed žluté čtvercové pole, široké polovinu šířky listu, v něm kosmá černá orlice s červeným jazykem a bílým perizoniem. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Popis vlajky Bílo-modře čtvrcený list. Uprostřed žluté čtvercové pole, široké polovinu šířky listu, v něm kosmá černá orlice s červeným jazykem a bílým perizoniem. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Znak V modrém štítě na zeleném trávníku volná kvádrovaná stříbrná hradba, vlevo s branou, vpravo s dvěma klíčovými střílnami, vše černé. Vpravo z hradby vyniká stříbrná věž s červenou stanovou střechou, zakončenou makovicí s křížkem, obojí zlaté, a modrým oblo
Popis znaku V modrém štítě na zeleném trávníku volná kvádrovaná stříbrná hradba, vlevo s branou, vpravo s dvěma klíčovými střílnami, vše černé. Vpravo z hradby vyniká stříbrná věž s červenou stanovou střechou, zakončenou makovicí s křížkem, obojí zlaté, a modrým oblo

Mapa