Lipoltice, Pardubice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Lipoltice, Pardubice

Základní údaje o obci Lipoltice, Pardubice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Lipoltice
Okres: Pardubice
NUTS/LAU: CZ0532575313
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Lipoltice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Lipoltic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Lipolticím
4. mluvnický pád "koho, co?" Lipoltice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Lipolticích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Lipolticemi
Vlajka Bílý list s červeným žerďovým pruhem širokým čtvrtinu délky listu, v něm bílé kopí se žlutou stuhou uvázanou pod hrotem. V bílém poli tři (2, 1) černé zvony se srdci ve tvaru lipového listu. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Popis vlajky Bílý list s červeným žerďovým pruhem širokým čtvrtinu délky listu, v něm bílé kopí se žlutou stuhou uvázanou pod hrotem. V bílém poli tři (2, 1) černé zvony se srdci ve tvaru lipového listu. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Znak Červeno-stříbrně vpravo polcený štít. V pravém poli stříbrné kopí se zlatou stuhou uvázanou pod hrotem, vlevo tři (2, 1) černé zvony se srdci ve tvaru lipového listu.
Popis znaku Červeno-stříbrně vpravo polcený štít. V pravém poli stříbrné kopí se zlatou stuhou uvázanou pod hrotem, vlevo tři (2, 1) černé zvony se srdci ve tvaru lipového listu.

Mapa