Jezbořice, Pardubice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Jezbořice, Pardubice

Základní údaje o obci Jezbořice, Pardubice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Jezbořice
Okres: Pardubice
NUTS/LAU: CZ0532575143
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Jezbořice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Jezbořic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Jezbořicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Jezbořice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Jezbořicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Jezbořicemi
Vlajka Červený list se třemi bílými žerďovými klíny s vrcholy sahajícími do třetiny délky listu, v každém vodorovně černý hranostají ocásek. V červeném poli zvon, provázený dvěma obrácenými podkovami, vše žluté. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Popis vlajky Červený list se třemi bílými žerďovými klíny s vrcholy sahajícími do třetiny délky listu, v každém vodorovně černý hranostají ocásek. V červeném poli zvon, provázený dvěma obrácenými podkovami, vše žluté. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Znak Ve stříbrném štítě čtyři zvýšené červené kužely, v nich zvon nahoře provázený dvěma obracenými podkovami, vše zlaté. Mezi kužely tři černé hranostají ocásky.
Popis znaku Ve stříbrném štítě čtyři zvýšené červené kužely, v nich zvon nahoře provázený dvěma obracenými podkovami, vše zlaté. Mezi kužely tři černé hranostají ocásky.

Mapa