Ludíkov, Blansko - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Ludíkov, Blansko

Základní údaje o obci Ludíkov, Blansko

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Ludíkov
Okres: Blansko
NUTS/LAU: CZ0641531006
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Ludíkov
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Ludíkova
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Ludíkovu
4. mluvnický pád "koho, co?" Ludíkov
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Ludíkově
7. mluvnický pád "kým, čím?" Ludíkovem
Vlajka Červeno-žlutě kosmo a šikmo čtvrcený list. V červených klínech šikmé bílé pruhy, první vycházející z páté osminy žerďového a druhý ze třetí osminy vlajícího okraje listu, rovnoběžné s úhlopříčkou listu. Uprostřed černý kůň ve skoku s červeným jazykem. Pom
Popis vlajky Červeno-žlutě kosmo a šikmo čtvrcený list. V červených klínech šikmé bílé pruhy, první vycházející z páté osminy žerďového a druhý ze třetí osminy vlajícího okraje listu, rovnoběžné s úhlopříčkou listu. Uprostřed černý kůň ve skoku s červeným jazykem. Pom
Znak V červeno-zlatě kosmo čtvrceném štítě černý kůň ve skoku s červeným jazykem, držící stříbrný procesní patriarší kříž a provázený vlevo nahoře dvěma odvrácenými stříbrnými vinařskými noži se zlatými rukojeťmi.
Popis znaku V červeno-zlatě kosmo čtvrceném štítě černý kůň ve skoku s červeným jazykem, držící stříbrný procesní patriarší kříž a provázený vlevo nahoře dvěma odvrácenými stříbrnými vinařskými noži se zlatými rukojeťmi.

Mapa