Vodranty, Kutná Hora - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Vodranty, Kutná Hora

Základní údaje o obci Vodranty, Kutná Hora

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Vodranty
Okres: Kutná Hora
NUTS/LAU: CZ0205531014
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Vodranty
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Vodrant
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Vodrantům
4. mluvnický pád "koho, co?" Vodranty
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Vodrantech
7. mluvnický pád "kým, čím?" Vodranty
Vlajka List tvoří dva svislé pruhy, červený a modrý. Uprostřed kráčející bílý korunovaný lev se žlutou zbrojí a jazykem mezi dvěma žlutými vodorovnými pruhy vycházejícími z třetí a čtrnácté šestnáctiny žerďového a vlajícího okraje listu. Poměr šířky k délce list
Popis vlajky List tvoří dva svislé pruhy, červený a modrý. Uprostřed kráčející bílý korunovaný lev se žlutou zbrojí a jazykem mezi dvěma žlutými vodorovnými pruhy vycházejícími z třetí a čtrnácté šestnáctiny žerďového a vlajícího okraje listu. Poměr šířky k délce list
Znak V červeno-modře polceném štítě stříbrné vlnité břevno, nad ním kráčející stříbrný korunovaný lev se zlatou zbrojí a jazykem, dole vykořeněný pařez provázený po obou stranách jedním svěšeným lipovým listem, vše zlaté.
Popis znaku V červeno-modře polceném štítě stříbrné vlnité břevno, nad ním kráčející stříbrný korunovaný lev se zlatou zbrojí a jazykem, dole vykořeněný pařez provázený po obou stranách jedním svěšeným lipovým listem, vše zlaté.

Mapa