Bernardov, Kutná Hora - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Bernardov, Kutná Hora

Základní údaje o obci Bernardov, Kutná Hora

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Bernardov
Okres: Kutná Hora
NUTS/LAU: CZ0205531111
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Bernardov
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Bernardova
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Bernardovu
4. mluvnický pád "koho, co?" Bernardov
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Bernardově
7. mluvnický pád "kým, čím?" Bernardovem
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, červený, bílý a červený. Uprostřed modré čtvercové pole, široké polovinu šířky listu, s bílou hlavou psa věžníka s červeným jazykem se žlutým obojkem. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, červený, bílý a červený. Uprostřed modré čtvercové pole, široké polovinu šířky listu, s bílou hlavou psa věžníka s červeným jazykem se žlutým obojkem. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak Dělený štít, horní polovina stříbrno-modře polcena, vpravo tři (2,1) zkřížené černé hřeby, dolní vztyčený. Vlevo stříbrná hlava psa věžníka s červeným jazykem a zlatým obojkem, v dolním červeném poli vynikající polovina zlatého vozového kola.
Popis znaku Dělený štít, horní polovina stříbrno-modře polcena, vpravo tři (2,1) zkřížené černé hřeby, dolní vztyčený. Vlevo stříbrná hlava psa věžníka s červeným jazykem a zlatým obojkem, v dolním červeném poli vynikající polovina zlatého vozového kola.

Mapa