Bubovice, Beroun - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Bubovice, Beroun

Základní údaje o obci Bubovice, Beroun

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Bubovice
Okres: Beroun
NUTS/LAU: CZ0202531103
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Bubovice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Bubovic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Bubovicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Bubovice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Bubovicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Bubovicemi
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, žlutý, modrý a žlutý, v poměru 1 : 6 : 1. V modrém pruhu bílá, žlutě zdobená mitra s fimbriemi, s červenými a zelenými drahokamy, provázená po stranách dvěma do oblouku přivrácenými žlutými obilnými klasy s listem. Poměr ší
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, žlutý, modrý a žlutý, v poměru 1 : 6 : 1. V modrém pruhu bílá, žlutě zdobená mitra s fimbriemi, s červenými a zelenými drahokamy, provázená po stranách dvěma do oblouku přivrácenými žlutými obilnými klasy s listem. Poměr ší
Znak V modrém štítě mezi dvěma přivrácenými zlatými obilnými klasy s listem stříbrná, zlatě zdobená mitra s fimbriemi, s červenými a zelenými drahokamy. V patě štítu zlatý vydutý hrot s volným černým ostrvovým křížem.
Popis znaku V modrém štítě mezi dvěma přivrácenými zlatými obilnými klasy s listem stříbrná, zlatě zdobená mitra s fimbriemi, s červenými a zelenými drahokamy. V patě štítu zlatý vydutý hrot s volným černým ostrvovým křížem.

Mapa