Úsilov, Domažlice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Úsilov, Domažlice

Základní údaje o obci Úsilov, Domažlice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Úsilov
Okres: Domažlice
NUTS/LAU: CZ0321554405
Kraj: Plzeňský kraj
Kraj před rokem 1960: Západočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Úsilov
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Úsilova
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Úsilovu
4. mluvnický pád "koho, co?" Úsilov
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Úsilově
7. mluvnický pád "kým, čím?" Úsilovem
Vlajka List tvoří svislý žlutý žerďový pruh široký polovinu délky listu a sedm vodorovných pruhů, střídavě červených a bílých, v poměru 10:1:1:1:1:1:1. Ve žlutém pruhu černý vlk ve skoku s červenou zbrojí nesoucí v zubech bílou ovci. V horním červeném pruhu bílá
Popis vlajky List tvoří svislý žlutý žerďový pruh široký polovinu délky listu a sedm vodorovných pruhů, střídavě červených a bílých, v poměru 10:1:1:1:1:1:1. Ve žlutém pruhu černý vlk ve skoku s červenou zbrojí nesoucí v zubech bílou ovci. V horním červeném pruhu bílá
Znak Ve zlato-červeně polceném štítě vpravo černý vlk ve skoku s červenou zbrojí nesoucí v zubech stříbrnou ovci, vlevo nad třemi stříbrnými břevny stříbrná věž s cimbuřím a kvádrovaným soklem, s černou prolomenou branou a oknem.
Popis znaku Ve zlato-červeně polceném štítě vpravo černý vlk ve skoku s červenou zbrojí nesoucí v zubech stříbrnou ovci, vlevo nad třemi stříbrnými břevny stříbrná věž s cimbuřím a kvádrovaným soklem, s černou prolomenou branou a oknem.

Mapa