Plesná, Cheb - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Plesná, Cheb

Základní údaje o obci Plesná, Cheb

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Plesná
Okres: Cheb
NUTS/LAU: CZ0411554740
Kraj: Karlovarský kraj
Kraj před rokem 1960: Západočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Plesná
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Plesné
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Plesné
4. mluvnický pád "koho, co?" Plesnou
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Plesné
7. mluvnický pád "kým, čím?" Plesnou
Vlajka List tvoří červené karé nad stejně velkým žlutým polem a dva vodorovné pruhy, žlutý a červený. V žerďové a střední části bílé ozubené kolo se včelou uprostřed, podložené kosmo černou kotvou. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří červené karé nad stejně velkým žlutým polem a dva vodorovné pruhy, žlutý a červený. V žerďové a střední části bílé ozubené kolo se včelou uprostřed, podložené kosmo černou kotvou. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V červeno-zlatě čtvrceném štítě stříbrné ozubené kolo se včelou uprostřed, podložené kosmou kotvou, obojí přirozené barvy. Ve třetím poli černý letopočet 1900.
Popis znaku V červeno-zlatě čtvrceném štítě stříbrné ozubené kolo se včelou uprostřed, podložené kosmou kotvou, obojí přirozené barvy. Ve třetím poli černý letopočet 1900.

Mapa