Tři Sekery, Cheb - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Tři Sekery, Cheb

Základní údaje o obci Tři Sekery, Cheb

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Tři Sekery
Okres: Cheb
NUTS/LAU: CZ0411554880
Kraj: Karlovarský kraj
Kraj před rokem 1960: Západočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Tři Sekery
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Tří Seker
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Třem Sekerám
4. mluvnický pád "koho, co?" Tři Sekery
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Třech Sekerách
7. mluvnický pád "kým, čím?" Třemi Sekerami
Vlajka List tvoří tři svislé pruhy, zelený, bílý, zelený v poměru 1:4:1. V bílém pruhu na zeleném návrší vycházejícím z dolního okraje bílého pruhu zelená jedle s hnědým kmenem a kořeny, do nichž jsou zatnuty tři (2,1) sekery na hnědých topůrkách. Poměr šířky k
Popis vlajky List tvoří tři svislé pruhy, zelený, bílý, zelený v poměru 1:4:1. V bílém pruhu na zeleném návrší vycházejícím z dolního okraje bílého pruhu zelená jedle s hnědým kmenem a kořeny, do nichž jsou zatnuty tři (2,1) sekery na hnědých topůrkách. Poměr šířky k
Znak Ve stříbrném štítě na zeleném návrší jedle přirozené barvy do jejíchž kořenů jsou zatknuty tři (2,1) sekery přirozené barvy.
Popis znaku Ve stříbrném štítě na zeleném návrší jedle přirozené barvy do jejíchž kořenů jsou zatknuty tři (2,1) sekery přirozené barvy.

Mapa