Dětřichov, Svitavy - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Dětřichov, Svitavy

Základní údaje o obci Dětřichov, Svitavy

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Dětřichov
Okres: Svitavy
NUTS/LAU: CZ0533577961
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Dětřichov
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Dětřichova
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Dětřichovu
4. mluvnický pád "koho, co?" Dětřichov
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Dětřichově
7. mluvnický pád "kým, čím?" Dětřichovem
Vlajka List tvoří dva svislé žerďové pruhy, modrý a žlutý, a modré čtvercové pole, v poměru 3:1:8. V modrém žerďovém pruhu dvě bílé lilie nad sebou, mezi nimi kosmo klíč zuby dolů a k hornímu cípu, šikmo podložený mečem hrotem k dolnímu rohu, oboje žluté. Ve vla
Popis vlajky List tvoří dva svislé žerďové pruhy, modrý a žlutý, a modré čtvercové pole, v poměru 3:1:8. V modrém žerďovém pruhu dvě bílé lilie nad sebou, mezi nimi kosmo klíč zuby dolů a k hornímu cípu, šikmo podložený mečem hrotem k dolnímu rohu, oboje žluté. Ve vla
Znak V modrém štítě nad stříbrnou polovinou koně ve skoku s červenou zbrojí a uzděním a zlatou hřívou kosmo položený gotický klíč zuby dolů a ven šikmo podložený postaveným mečem, obojí zlaté, provázené dvěma stříbrnými liliemi.
Popis znaku V modrém štítě nad stříbrnou polovinou koně ve skoku s červenou zbrojí a uzděním a zlatou hřívou kosmo položený gotický klíč zuby dolů a ven šikmo podložený postaveným mečem, obojí zlaté, provázené dvěma stříbrnými liliemi.

Mapa