Poustka, Cheb - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Poustka, Cheb

Základní údaje o obci Poustka, Cheb

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Poustka
Okres: Cheb
NUTS/LAU: CZ0411577979
Kraj: Karlovarský kraj
Kraj před rokem 1960: Západočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Poustka
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Poustky
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Poustce
4. mluvnický pád "koho, co?" Poustku
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Poustce
7. mluvnický pád "kým, čím?" Poustkou
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, žlutý a červený, v poměru 1 : 2. Do horního pruhu vyrůstá černá orlice s červenou zbrojí, v červeném pruhu bílá dvoupatrová věž s cimbuřím, dole kvádrovaná, s prolomenou branou a obloukovým oknem, obojí černé, podložená dvě
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, žlutý a červený, v poměru 1 : 2. Do horního pruhu vyrůstá černá orlice s červenou zbrojí, v červeném pruhu bílá dvoupatrová věž s cimbuřím, dole kvádrovaná, s prolomenou branou a obloukovým oknem, obojí černé, podložená dvě
Znak Ve zvýšeně zlato-červeně děleném štítě nahoře vyrůstající černá orlice s červenou zbrojí, dole stříbrná dvoupatrová věž s cimbuřím, dole kvádrovaná, s prolomenou branou a obloukovým oknem, obojí černé, podložená dvěma zkříženými zlatými palcáty.
Popis znaku Ve zvýšeně zlato-červeně děleném štítě nahoře vyrůstající černá orlice s červenou zbrojí, dole stříbrná dvoupatrová věž s cimbuřím, dole kvádrovaná, s prolomenou branou a obloukovým oknem, obojí černé, podložená dvěma zkříženými zlatými palcáty.

Mapa