Janov, Svitavy - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Janov, Svitavy

Základní údaje o obci Janov, Svitavy

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Janov
Okres: Svitavy
NUTS/LAU: CZ0533578134
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Janov
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Janova
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Janovu
4. mluvnický pád "koho, co?" Janov
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Janově
7. mluvnický pád "kým, čím?" Janovem
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, modrý a červený. Uprostřed v červeném pruhu žlutý kotel se třemi černými vodorovnými pruhy a závěsem v modrém pruhu. Z kotle vyrůstá kosmo žlutá berla s bílým sudariem, závitem k žerďovému okraji a žlutý korunovaný lev s če
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, modrý a červený. Uprostřed v červeném pruhu žlutý kotel se třemi černými vodorovnými pruhy a závěsem v modrém pruhu. Z kotle vyrůstá kosmo žlutá berla s bílým sudariem, závitem k žerďovému okraji a žlutý korunovaný lev s če
Znak V modro-červeně děleném štítě zlatý kotel se závěsem a třemi červenými břevny, z něhož kosmo vyniká zlatá berla se stříbrným sudariem závitem ven a doleva vyrůstá zlatý korunovaný lev s červenou zbrojí.
Popis znaku V modro-červeně děleném štítě zlatý kotel se závěsem a třemi červenými břevny, z něhož kosmo vyniká zlatá berla se stříbrným sudariem závitem ven a doleva vyrůstá zlatý korunovaný lev s červenou zbrojí.

Mapa