Český Krumlov - výpis adres, osob i firem sídlících v okrese Český Krumlov

Základní údaje o okrese Český Krumlov

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihočeský

Firmy v okrese Český Krumlov

Firmy zapsané v OR v tomto okrese

Jméno subjektu IČO subjektu Typ společnosti Soud Spisová značka Platnost údajů od - do
Pionýr, z. s. - Pionýrské centrum Český Krumlov 00474886 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 38948 1.1.2014
Hořický cvrkot, z.s. 01502395 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 6046 1.1.2014
Oddíl Modré rybičky z.s. 01660632 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 6100 1.1.2014
Český kynologický svaz základní kynologická organizace Vyšší Brod - Martínkov 22757945 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 40628 1.1.2014
Kulturní a zábavní spolek Vltavín 60630311 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 2021 23.10.2015
Kulturní a zábavní spolek Vltavín 60630311 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 2021 1.1.2014 - 23.10.2015
Asociace TOM ČR, TOM 19121 Vltavíni 70894469 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 41394 2.3.2016
Asociace TOM ČR, TOM 19121 Vltavíni 70894469 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 41394 1.1.2014 - 2.3.2016
AVZO-TSČ-ČR ZO Malonty 46621954 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 50289 1.1.2014
Myslivecký spolek Žalud Rybník 45010749 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 1701 28.4.2015
Khuyen Ngo Thi 26095921 Podnikající fyzická osoba - Tuzemská Krajský soud v Brně A 26214 8.11.2005 - 28.1.2016
Dittrich & Greipl GmbH organizační složka zahraniční osoby 28088581 Organizační složka zahraniční právnické osoby - Zahraniční Krajský soud v Českých Budějovicích A 9186 12.11.2015
Dittrich & Greipl GmbH organizační složka zahraniční osoby 28088581 Organizační složka zahraniční právnické osoby - Zahraniční Krajský soud v Českých Budějovicích A 9186 2.9.2008 - 12.11.2015
Český kynologický svaz základní kynologická organizace Chvalšiny 75124475 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 40571 1.1.2014
Základní kynologická organizace 398 Lipno 60084499 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 40116 1.1.2014
Spolek rodičů a přátel školy při mateřské škole Kaplice 1.Máje 771 22854983 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 5341 24.7.2014
Spolek rodičů a přátel školy při mateřské škole Kaplice 1.Máje 771 22854983 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 5341 17.7.2014 - 24.7.2014
Spolek rodičů a přátel školy při mateřské škole Kaplice 1.Máje 771 22854983 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 5341 1.1.2014 - 17.7.2014
Česká Asociace Hung Kar H.P.D. jižní Čechy z.s. 26552230 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 3376 1.1.2014
Spolek Vyšebrodsko 04872894 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 6973 10.3.2016
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Mladých ochránců přírody 60630400 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 38949 1.1.2014
spolek Club Museum Czech underground 04659325 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 6913 14.1.2016
SK ŽELVA, o.s. 26590077 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 3433 1.1.2014
Automotoklub Frymburk 46621164 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 51835 1.1.2014
Spolek Pasečná 03663418 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Českých Budějovicích L 6575 14.1.2015

Firmy zapsané v RŽP v tomto okrese

Jméno subjektu IČO subjektu Zapsán na úřadu Číslo úřadu Celkový počet živností Aktivních živností První živnost zapsána dne
Růžena Sládková 46620001 Městský úřad Český Krumlov 330201 3 1 15.9.1993
Bohumil Ticháček 42400007 Městský úřad Kaplice 330219 5 0 14.7.1992
Antonín Dvořák 73570001 Městský úřad Kaplice 330219 2 1 22.8.2005
Josef Král 74340000 Městský úřad Český Krumlov 330201 2 2 1.2.2007
Lam PHAM NGOC 62010000 Městský úřad Kaplice 330219 2 1 25.10.1999
Petr Schmied 60870001 Městský úřad Český Krumlov 330201 3 1 1.4.1994
Daniel Beter 74660012 Městský úřad Český Krumlov 330201 2 1 1.9.2007
Jan Klimeš 48210013 Městský úřad Český Krumlov 330201 2 1 2.2.1994
Lenka Tomková 76250016 Městský úřad Český Krumlov 330201 3 2 4.4.2008
Tomáš Tahy 74320017 Městský úřad Český Krumlov 330201 1 1 1.2.2007
Karel Linek 42400015 Městský úřad Český Krumlov 330201 6 2 14.7.1992
Angerer - Grossauer v.o.s. 26070014 Městský úřad Kaplice 330219 2 1 17.12.2003
Kateřina Kalianková, DiS. 75900025 Městský úřad Český Krumlov 330201 2 1 1.10.2007
Petr Augustin 12330027 Městský úřad Český Krumlov 330201 1 0 25.5.1992
Oldřiška Fiklíková 74520024 Městský úřad Kaplice 330219 2 1 1.6.2007
NAVEL, spol. s r.o. 60070021 Městský úřad Kaplice 330219 3 2 6.12.1993
Pavel Smejkal 73480029 Městský úřad Český Krumlov 330201 1 1 1.6.2003
Stanislav Soukup 11310031 Městský úřad Český Krumlov 330201 1 1 1.4.2009
MUDr. Mirka Divišová 45010030 Městský úřad Český Krumlov 330201 3 1 17.6.1994
Jan Petrášek 46620036 Městský úřad Český Krumlov 330201 2 1 23.9.1993
Libor Grycz 60640031 Městský úřad Český Krumlov 330201 4 4 18.9.1996
Petr Sekerka 73570036 Městský úřad Kaplice 330219 2 1 1.10.2005
Eva Musilová 74550039 Městský úřad Český Krumlov 330201 2 1 21.5.2007
Josef Bigas 76000036 Městský úřad Český Krumlov 330201 2 1 3.12.2007
Luboš Březina 88640035 Městský úřad Český Krumlov 330201 1 1 12.3.2012

Provozovny v okrese Český Krumlov

Jméno subjektu IČO subjektu Číslo provozovny Živnosti Vznik oprávnění Začátek provozování
Thi Ha Dang 87730006 1010400100 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 29.3.2011 7.7.2015
Josef Král 74340000 1007008474 Truhlářství, podlahářství 1.2.2007 1.2.2007
Lam PHAM NGOC 62010000 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 25.10.1999 1.1.2008
Zdeněk Růžička 10270001 1007453401 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 16.5.1994 1.7.2010
Karel Linek 42400015 1007049189 Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení 14.7.1992 13.11.2001
Karel Linek 42400015 1007049189 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 2.1.2010 2.1.2010
Oldřiška Fiklíková 74520024 1009781600 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1.6.2007 1.7.2007
NAVEL, spol. s r.o. 60070021 1007579595 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 6.12.1993 20.4.2005
NAVEL, spol. s r.o. 60070021 1007579595 Zámečnictví, nástrojářství 6.12.1993 20.4.2005
1. ck production s.r.o. 48530026 1003835384 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 5.5.1993 20.2.2002
MUDr. Mirka Divišová 45010030 1006001662 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 17.6.1994 3.12.1997
Libor Grycz 60640031 1009739085 Hostinská činnost 16.11.2011 20.6.2014
Eva Musilová 74550039 1006895825 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 21.5.2007 21.5.2007
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220368 Truhlářství, podlahářství 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220376 Truhlářství, podlahářství 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220376 Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220368 Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220376 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220368 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220376 Pokrývačství, tesařství 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220368 Pokrývačství, tesařství 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220368 Zednictví 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1007220376 Zednictví 26.9.2008 26.9.2008
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1009654306 Hostinská činnost 22.12.2010 5.5.2014
CEDERIKA s.r.o. 28090047 1009654306 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin 5.5.2014 5.5.2014

Osoby v okrese Český Krumlov

Jméno Text Firma Funkce Trvání od - do
plukovník ing. Václav Henzelín Vedoucí organizační složky VOJENSKÉ LESY A STATKY ČR, s.p. - 00000205 16.8.1989 - 28.1.1993
Jaroslav Pfeferle Statutární orgán Pionýr, z. s. - Pionýrské centrum Český Krumlov - 00474886 Vedoucí pionýrského centra
Lenka Indrová Statutární orgán Hořický cvrkot, z.s. - 01502395 Předseda
Jitka Šefránková Statutární orgán Oddíl Modré rybičky z.s. - 01660632 Předseda
Mgr. Kamila Štindlová Statutární orgán Feuersteinovo centrum, z.s. - 04267320 předseda
Marie Brunová Statutární orgán Kulturní a zábavní spolek Vltavín - 60630311 Předseda 23.10.2015
Mgr. Věra Tampírová Statutární orgán Kulturní a zábavní spolek Vltavín - 60630311 Jednatel 23.10.2015
Bronislava Smolenová Statutární orgán Kulturní a zábavní spolek Vltavín - 60630311 Pokladní spolku 23.10.2015
Hana Kocourková Statutární orgán Asociace TOM ČR, TOM 19121 Vltavíni - 70894469 vedoucí oddílu 2.3.2016
Věra Svobodová Statutární orgán Asociace TOM ČR, TOM 19121 Vltavíni - 70894469 zástupce vedoucího oddílu 2.3.2016
Josef Noga Statutární orgán AVZO-TSČ-ČR ZO Malonty - 46621954 Předseda
Mgr. Jiří Krba Statutární orgán Myslivecký spolek Žalud Rybník - 45010749 Předseda 28.4.2015
Aleš Kicl Statutární orgán Myslivecký spolek Žalud Rybník - 45010749 Myslivecký hospodář 28.4.2015
Jan Kubička Statutární orgán Myslivecký spolek Radostice - Trocnov - 62535170 Finanční hospodář 6.2.2016
Lubomír Zvonař Statutární orgán Myslivecký spolek BUKOVÁ - 49019970 Místopředseda 25.11.2015
Paul Günter Dittrich Statutární orgán Dittrich & Greipl GmbH - 28088581 10.12.2015
Paul Dittrich Statutární orgán Dittrich & Greipl GmbH - 28088581 12.11.2015 - 10.12.2015
Paul Dittrich Statutární orgán Dittrich & Greipl GmbH - 28088581 2.9.2008 - 12.11.2015
Miloslava Moravcová Statutární orgán Spolek rodičů a přátel školy při mateřské škole Kaplice 1.Máje 771 - 22854983 předseda spolku
Zdeněk Solfronk Statutární orgán Česká Asociace Hung Kar H.P.D. jižní Čechy z.s. - 26552230 předseda
Jaroslav Marek Statutární orgán Spolek Vyšebrodsko - 04872894 Předseda 10.3.2016
Lenka Ederová Statutární orgán Spolek Vyšebrodsko - 04872894 Místopředseda 10.3.2016
Hana Červená Statutární orgán Spolek Vyšebrodsko - 04872894 Člen výboru 10.3.2016
Jan Kučera Statutární orgán Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Mladých ochránců přírody - 60630400 Vedoucí pionýrské skupiny
Roman Trapl Statutární orgán spolek Club Museum Czech underground - 04659325 předseda

Seznam blízkých okresů

Seznam vybraných měst v okrese

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.