Děčín - výpis adres, osob i firem sídlících v okrese Děčín

Základní údaje o okrese Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký kraj
Kraj před rokem 1960: Severočeský

Firmy v okrese Děčín

Firmy zapsané v OR v tomto okrese

Jméno subjektu IČO subjektu Typ společnosti Soud Spisová značka Platnost údajů od - do
Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Děčín 00433527 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 43701 1.1.2014
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Varnsdorf 00482854 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 42831 8.5.2015
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Varnsdorf 00482854 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 42831 1.1.2014 - 8.5.2015
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Chřibská 00482587 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 42833 21.11.2015
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Chřibská 00482587 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 42833 1.1.2014 - 21.11.2015
ČERTÍCI NA KOLECH, z. s. 01225146 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 8280 19.3.2015
ČERTÍCI NA KOLECH, z. s. 01225146 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 8280 1.1.2014 - 19.3.2015
Tělocvičná jednota Sokol Jalůvčí 00554391 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 27561 1.1.2014
JK Quatrefoil, z.s. 01382501 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 8366 1.1.2014
Asociace TOM ČR, TOM 21206 Vlčata 04135342 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 62812 14.8.2015
Skikrosový klub, z.s. 04090403 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 9466 6.6.2015
VEDUM z.s. 04680235 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 9846 30.12.2015
"Spolek přátel motokrosu pro rozvoj mládeže Šluknov" 22687297 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 6294 12.5.2015
"Spolek přátel motokrosu pro rozvoj mládeže Šluknov" 22687297 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 6294 1.1.2014 - 12.5.2015
Fotbalový klub Ludvíkovice z. s. 04669428 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 9669 13.1.2016
European Network for Financial Education, z. s. 04642023 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 9795 21.12.2015
Unie ROSKA - reg. org. ROSKA RUMBURK, z.p.s. 72546549 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 50641 16.2.2016
Unie ROSKA - reg. org. ROSKA RUMBURK, z.p.s. 72546549 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 50641 1.1.2014 - 16.2.2016
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Benar Děčín 72022477 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 46433 1.1.2014
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Horní Podluží 64707415 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 43249 21.11.2015
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Horní Podluží 64707415 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 43249 1.1.2014 - 21.11.2015
Tělovýchovná jednota ČECHIE Horní Podluží 71250182 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 372 16.2.2016
Tělovýchovná jednota ČECHIE Horní Podluží 71250182 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 372 1.1.2014 - 16.2.2016
Divadelní soubor Li-Di z.s. 70694044 Spolek - Tuzemská Krajský soud v Ústí nad Labem L 3905 27.2.2016
Český kynologický svaz základní organizace Krásná Lípa 64676994 Pobočný spolek - Tuzemská Městský soud v Praze L 40100 1.1.2014

Firmy zapsané v RŽP v tomto okrese

Jméno subjektu IČO subjektu Zapsán na úřadu Číslo úřadu Celkový počet živností Aktivních živností První živnost zapsána dne
Miroslav Gruntorád 11440007 Městský úřad Rumburk 350202 1 1 14.9.1992
Mgr. Milan Drien 48260002 Městský úřad Děčín 350201 8 2 3.6.1993
Ivana Kaplanová 10410007 Městský úřad Děčín 350201 4 2 6.4.1992
František Gottwald 49890000 Městský úřad Děčín 350201 1 1 17.2.1994
Karel Hejmalíček 71930001 Městský úřad Děčín 350201 1 1 1.6.2006
Tomáš Kouřil 74220004 Městský úřad Děčín 350201 1 1 10.11.2006
Tomáš Florián 69410003 Městský úřad Děčín 350201 9 3 15.2.2000
INTER-INVEST-IMMO-IMEX společnost s ručením omezeným 49100009 Městský úřad Děčín 350201 4 1 6.10.1993
Věra Víšková 67220002 Městský úřad Děčín 350201 2 1 3.12.1997
Libor Antoň 62780000 Městský úřad Děčín 350201 6 3 6.3.1995
Tomáš Benda 74440004 Městský úřad Děčín 350201 6 6 1.4.2007
Ing. Jan Svoboda 14880008 Městský úřad Děčín 350201 6 2 30.9.1992
Eva Baránková 72700009 Městský úřad Děčín 350201 2 1 1.10.2002
Tereza Sikorová 86830007 Městský úřad Děčín 350201 2 1 1.11.2005
František Černík 12770001 Městský úřad Děčín 350201 3 1 2.11.1992
Martina Wedlichová 02850001 Městský úřad Děčín 350201 1 1 31.3.2014
Jiří Růžička 87040000 Městský úřad Děčín 350201 1 1 1.9.2008
Josef Kurka 74460005 Městský úřad Děčín 350201 2 1 1.4.2007
Bohumil Mrkvička 42470013 Městský úřad Rumburk 350202 3 1 22.12.1992
Eva Šotková 72680016 Městský úřad Děčín 350201 1 1 17.6.2002
Romana Říhová 86830015 Městský úřad Děčín 350201 2 1 1.11.2005
David Janovec 67870015 Městský úřad Varnsdorf 350206 4 1 26.5.1999
Milan Hájek 67220011 Městský úřad Děčín 350201 3 1 1.1.1998
Kateřina Neumannová 69410011 Městský úřad Děčín 350201 3 1 14.2.2000
TR consulting s.r.o. 04420012 Městský úřad Rumburk 350202 1 1 28.9.2015

Provozovny v okrese Děčín

Jméno subjektu IČO subjektu Číslo provozovny Živnosti Vznik oprávnění Začátek provozování
Mgr. Milan Drien 48260002 1002781311 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 3.6.1993 3.6.1993
INTER-INVEST-IMMO-IMEX společnost s ručením omezeným 49100009 1000331156 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 6.10.1993 6.10.1993
Tomáš Benda 74440004 1009190920 Truhlářství, podlahářství 1.4.2007 1.10.2013
Tomáš Benda 74440004 1009190920 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 13.3.2013 1.10.2013
Eva Šotková 72680016 1003440550 Hostinská činnost 17.6.2002 17.6.2002
Pavlína Emmerich 49070029 1004762704 Hostinská činnost 3.11.1993 3.11.1993
PLAST Modrá spol. s r.o. 43870031 1000176657 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 28.9.1992 25.8.2014
PLAST Modrá spol. s r.o. 43870031 1000176657 Zámečnictví, nástrojářství 28.9.1992 28.9.1992
Antonie Svobodová 61330035 1002313163 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 20.6.1994 1.11.1995
Antonie Svobodová 61330035 1002313031 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 20.6.1994 1.1.2005
Antonie Svobodová 61330035 1002313163 Zámečnictví, nástrojářství 14.3.2001 14.3.2001
Josef Slavík 43880045 1003503527 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 16.9.1992 22.6.2009
Petr Murdych 12010065 1002840813 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 28.12.1992 28.12.1992
PDZ Group s.r.o. 27350070 1010021125 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 25.2.2008 1.1.2015
PDZ Group s.r.o. 27350070 1010021575 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 25.2.2008 4.12.2014
Pavel Hradecký 11440074 1002116376 Zámečnictví, nástrojářství 1.1.2008 1.1.2008
Bohuslav Bezouška 14820072 1003071724 Hostinská činnost 5.5.2008 5.5.2008
Bohuslav Bezouška 14820072 1003071724 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin 29.10.2013 29.10.2013
Miroslav Moudrý 10410082 1000426211 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 31.12.1992 23.6.1999
ATTIS Děčín, s. r. o. 25040081 1000099148 Hostinská činnost 5.4.2000 20.10.2000
ATTIS Děčín, s. r. o. 25040081 1000099148 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin 20.2.2014 20.2.2014
Evron Etiket s.r.o. 28740084 1004765231 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 21.2.2011 1.12.2011
Jeeem, s.r.o. 27290093 1000198502 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 20.3.2006 21.7.2010
Jeeem, s.r.o. 27290093 1008541133 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 20.3.2006 1.11.2012
Jeeem, s.r.o. 27290093 1000089215 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 20.3.2006 20.3.2006

Osoby v okrese Děčín

Jméno Text Firma Funkce Trvání od - do
Ing. Vladislav Vaněk Vedoucí organizační složky Bonex, státní podnik v likvidaci - 00013307 3.7.1990 - 8.11.1990
Ladislav Mráz Vedoucí organizační složky Bonex, státní podnik v likvidaci - 00013307 3.7.1990 - 21.6.1991
Pavel Horák Vedoucí organizační složky MOTOTECHNA, státní podnik "v likvidaci" - 00009334 1.8.1988 - 28.9.1990
Jan Čákora Statutární orgán Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Děčín - 00433527 Předseda 16.2.2016
Ing. Daniela Richtrová Statutární orgán Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Děčín - 00433527 Tajemník 16.2.2016
Erik Patzner Statutární orgán Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Varnsdorf - 00482854 předseda 22.9.2015
Radek Hocko Statutární orgán Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Varnsdorf - 00482854 jednatel 22.9.2015
Jan Syrovátka Statutární orgán Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Chřibská - 00482587 předseda 31.10.2015
Michal Tůma Statutární orgán Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Chřibská - 00482587 jednatel 31.10.2015
Zdeňka Bräuerová Statutární orgán ČERTÍCI NA KOLECH, z. s. - 01225146 Jednatel 19.3.2015
Iveta Deibert Statutární orgán ČERTÍCI NA KOLECH, z. s. - 01225146 Předseda 19.3.2015
Helga Hendrychová Statutární orgán ČERTÍCI NA KOLECH, z. s. - 01225146 Hospodář 19.3.2015
Miroslav Kostkuba Statutární orgán Tělocvičná jednota Sokol Jalůvčí - 00554391 starosta 21.3.2015
JUDr. Vratislav Makovec Statutární orgán Tělocvičná jednota Sokol Jalůvčí - 00554391 místostarosta 21.3.2015
Ing. Josef Slížek Statutární orgán Tělocvičná jednota Sokol Jalůvčí - 00554391 jednatel 21.3.2015
Petr Culek Statutární orgán Tělocvičná jednota Sokol Jalůvčí - 00554391 předseda odboru sportu 21.3.2015
Eva Kostkubová Statutární orgán Tělocvičná jednota Sokol Jalůvčí - 00554391 náčelnice 21.3.2015
Mgr. Iva Nenáhlová Statutární orgán Tělocvičná jednota Sokol Jalůvčí - 00554391 vzdělavatel 21.3.2015
Ing. Petra Slížková Statutární orgán Tělocvičná jednota Sokol Jalůvčí - 00554391 hospodář 21.3.2015
Miroslav Zelený Statutární orgán Česká společnost pro manipulaci s materiálem - logistiku z.s. - 00537152 Předseda
Ing. Jaroslava Dvořáková Statutární orgán JK Quatrefoil, z.s. - 01382501 Předseda
Jana Frantová Statutární orgán Asociace TOM ČR, TOM 21206 Vlčata - 04135342 vedoucí oddílu
Tomáš Kraus Statutární orgán Skikrosový klub, z.s. - 04090403 Předseda spolku
Bc. Pavel Mareš Statutární orgán DGAFASAP, z.s. - 04742214 Předseda
Ing. Jan Palička Statutární orgán VEDUM z.s. - 04680235 Předseda

Seznam blízkých okresů

Seznam vybraných měst v okrese

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.