Srubec, České Budějovice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Srubec, České Budějovice

Základní údaje o obci Srubec, České Budějovice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Srubec
Okres: České Budějovice
NUTS/LAU: CZ0311545066
Kraj: Jihočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Srubec
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Srubce
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Srubci
4. mluvnický pád "koho, co?" Srubec
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Srubci
7. mluvnický pád "kým, čím?" Srubcem
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, zubatý žlutý a zelený, v poměru 19:7:16. Zubatý pruh má čtyři obdélníkové zuby a pět stejných mezer. V zeleném pruhu kosmo mlátek šikmo přeložený želízkem, oboje bílé. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, zubatý žlutý a zelený, v poměru 19:7:16. Zubatý pruh má čtyři obdélníkové zuby a pět stejných mezer. V zeleném pruhu kosmo mlátek šikmo přeložený želízkem, oboje bílé. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V modrém štítě palisáda uprostřed s roubenou věží s cimbuřím a zavřenou branou, vše zlaté. V patě štítu zelený hrot, v něm kosmý mlátek křížem přeložený želízkem, obojí stříbrné.
Popis znaku V modrém štítě palisáda uprostřed s roubenou věží s cimbuřím a zavřenou branou, vše zlaté. V patě štítu zelený hrot, v něm kosmý mlátek křížem přeložený želízkem, obojí stříbrné.

Mapa