Vrábče, České Budějovice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Vrábče, České Budějovice

Základní údaje o obci Vrábče, České Budějovice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Vrábče
Okres: České Budějovice
NUTS/LAU: CZ0311545261
Kraj: Jihočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Vrábče
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Vrábče
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Vrábči
4. mluvnický pád "koho, co?" Vrábči
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Vrábči
7. mluvnický pád "kým, čím?" Vrábčí
Vlajka Bílý list se zeleným žerďovým klínem s vrcholem na vlajícím okraji. V klínu čtyři do oblouku přivrácené a proložené žluté obilné klasy, krajní s listem. V horním cípu červená růže se žlutým semeníkem a zelenými kališními lístky. Poměr šířky k délce listu
Popis vlajky Bílý list se zeleným žerďovým klínem s vrcholem na vlajícím okraji. V klínu čtyři do oblouku přivrácené a proložené žluté obilné klasy, krajní s listem. V horním cípu červená růže se žlutým semeníkem a zelenými kališními lístky. Poměr šířky k délce listu
Znak Ve stříbrném štítě zelený hrot, v něm čtyři do oblouku přivrácené a proložené zlaté obilné klasy, krajní s listem. Hrot vpravo provázen červenou růží se zlatým semeníkem a zelenými kališními lístky.
Popis znaku Ve stříbrném štítě zelený hrot, v něm čtyři do oblouku přivrácené a proložené zlaté obilné klasy, krajní s listem. Hrot vpravo provázen červenou růží se zlatým semeníkem a zelenými kališními lístky.

Mapa