Slapy, Tábor - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Slapy, Tábor

Základní údaje o obci Slapy, Tábor

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Slapy
Okres: Tábor
NUTS/LAU: CZ0317599042
Kraj: Jihočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Slapy
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Slapů
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Slapům
4. mluvnický pád "koho, co?" Slapy
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Slapech
7. mluvnický pád "kým, čím?" Slapy
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, bílý a modrý, a červeno-bíle dělený vlající klín sahající do první třetiny délky listu s bílo-modře dělenou podkovou obloukem k vlajícímu okraji. V žerďové části bílého pruhu červená růže s bílým semeníkem, pod ní v modrém
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, bílý a modrý, a červeno-bíle dělený vlající klín sahající do první třetiny délky listu s bílo-modře dělenou podkovou obloukem k vlajícímu okraji. V žerďové části bílého pruhu červená růže s bílým semeníkem, pod ní v modrém
Znak Ve stříbrno-modře polceném štítě červeno-stříbrně polcený hrot provázený vpravo červenou růží se stříbrným semeníkem, vlevo stříbrnou růží s modrým semeníkem, v hrotu obrácená stříbrno-modře polcená podkova.
Popis znaku Ve stříbrno-modře polceném štítě červeno-stříbrně polcený hrot provázený vpravo červenou růží se stříbrným semeníkem, vlevo stříbrnou růží s modrým semeníkem, v hrotu obrácená stříbrno-modře polcená podkova.

Mapa