Bohumín, Karviná - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Bohumín, Karviná

Základní údaje o obci Bohumín, Karviná

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Bohumín
Okres: Karviná
NUTS/LAU: CZ0803599051
Kraj: Moravskoslezský kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Bohumín
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Bohumína
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Bohumínu
4. mluvnický pád "koho, co?" Bohumín
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Bohumíně
7. mluvnický pád "kým, čím?" Bohumínem
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, modrý a červený, v poměru 3 : 4. V modrém pruhu žluté okřídlené železniční kolo, v červeném pruhu bílá obrácená vidlice s rameny širokými čtvrtinu délky listu, uprostřed přeložená černým ozubeným kolem s rameny. Poměr šířky
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, modrý a červený, v poměru 3 : 4. V modrém pruhu žluté okřídlené železniční kolo, v červeném pruhu bílá obrácená vidlice s rameny širokými čtvrtinu délky listu, uprostřed přeložená černým ozubeným kolem s rameny. Poměr šířky
Znak V červeném štítě pod modrou hlavou se zlatým okřídleným železničním kolem uprostřed stříbrné obrácené vidlice černé ozubené kolo s rameny.
Popis znaku V červeném štítě pod modrou hlavou se zlatým okřídleným železničním kolem uprostřed stříbrné obrácené vidlice černé ozubené kolo s rameny.

Mapa