Škvorec, Praha-východ - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Škvorec, Praha-východ

Základní údaje o obci Škvorec, Praha-východ

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Škvorec
Okres: Praha-východ
NUTS/LAU: CZ0209538884
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Škvorec
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Škvorce
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Škvorci
4. mluvnický pád "koho, co?" Škvorec
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Škvorci
7. mluvnický pád "kým, čím?" Škvorcem
Vlajka Modrý list se dvěma vlajícími bílými klíny s vrcholy v polovině délky listu. V žerďové polovině bílá kvádrovaná věž s prázdnou branou, s vytaženou žlutou mříží, se třemi černými okny vedle sebe, a červenou valbovou střechou se dvěma žlutými odvrácenými pr
Popis vlajky Modrý list se dvěma vlajícími bílými klíny s vrcholy v polovině délky listu. V žerďové polovině bílá kvádrovaná věž s prázdnou branou, s vytaženou žlutou mříží, se třemi černými okny vedle sebe, a červenou valbovou střechou se dvěma žlutými odvrácenými pr
Znak V modrém štítě stříbrná kvádrovaná věž s prázdnou branou, s vytaženou zlatou mříží, nad branou tři černá okna vedle sebe, a s červenou valbovou střechou zakončenou dvěma odvrácenými praporky s vlaštovčím ocasem, vše zlaté.
Popis znaku V modrém štítě stříbrná kvádrovaná věž s prázdnou branou, s vytaženou zlatou mříží, nad branou tři černá okna vedle sebe, a s červenou valbovou střechou zakončenou dvěma odvrácenými praporky s vlaštovčím ocasem, vše zlaté.

Mapa