Zvánovice, Praha-východ - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Zvánovice, Praha-východ

Základní údaje o obci Zvánovice, Praha-východ

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Zvánovice
Okres: Praha-východ
NUTS/LAU: CZ0209539091
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Zvánovice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Zvánovic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Zvánovicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Zvánovice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Zvánovicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Zvánovicemi
Vlajka List tvoří dva svislé pruhy, modrý a zelený. Na dolním okraji listu vodorovný pilovitý žlutý pruh, široký jednu devítinu šířky listu, se třemi zaoblenými zuby dosahujícími do třetiny šířky listu. V modrém pruhu bílý mlýnský kámen s černou postavenou kypři
Popis vlajky List tvoří dva svislé pruhy, modrý a zelený. Na dolním okraji listu vodorovný pilovitý žlutý pruh, široký jednu devítinu šířky listu, se třemi zaoblenými zuby dosahujícími do třetiny šířky listu. V modrém pruhu bílý mlýnský kámen s černou postavenou kypři
Znak V modro-zeleně polceném štítě se zlatým trojvrším, vpravo stříbrný mlýnský kámen s černou postavenou kypřicí, vlevo čelně hledící stříbrná beraní hlava se zlatými rohy.
Popis znaku V modro-zeleně polceném štítě se zlatým trojvrším, vpravo stříbrný mlýnský kámen s černou postavenou kypřicí, vlevo čelně hledící stříbrná beraní hlava se zlatými rohy.

Mapa