Postřelmov, Šumperk - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Postřelmov, Šumperk

Základní údaje o obci Postřelmov, Šumperk

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Postřelmov
Okres: Šumperk
NUTS/LAU: CZ0715540773
Kraj: Olomoucký kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Postřelmov
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Postřelmova
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Postřelmovu
4. mluvnický pád "koho, co?" Postřelmov
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Postřelmově
7. mluvnický pád "kým, čím?" Postřelmovem
Vlajka List tvoří pět šikmých pruhů - černý, bílý, červený, bílý a černý v poměru 5:5:6:5:5. Na střed červeného pole je položena bílá střela hrotem k dolnímu žerďovému rohu, ohraničená kolmicemi vedenými z horního žerďového rohu a dolního vlajícího cípu. Poměr š
Popis vlajky List tvoří pět šikmých pruhů - černý, bílý, červený, bílý a černý v poměru 5:5:6:5:5. Na střed červeného pole je položena bílá střela hrotem k dolnímu žerďovému rohu, ohraničená kolmicemi vedenými z horního žerďového rohu a dolního vlajícího cípu. Poměr š
Znak Štít rozdělen červeným zvýšeným hrotem, v němž ze zlaté koruny vyrůstá černý dvouocasý korunovaný lev se zlatou zbrojí držící stříbrnou střelu hrotem dolů, horní pole jsou vpravo šikmo a vlevo kosmo černo-stříbrně dělená.
Popis znaku Štít rozdělen červeným zvýšeným hrotem, v němž ze zlaté koruny vyrůstá černý dvouocasý korunovaný lev se zlatou zbrojí držící stříbrnou střelu hrotem dolů, horní pole jsou vpravo šikmo a vlevo kosmo černo-stříbrně dělená.

Mapa