Sobotín, Šumperk - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Sobotín, Šumperk

Základní údaje o obci Sobotín, Šumperk

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Sobotín
Okres: Šumperk
NUTS/LAU: CZ0715540986
Kraj: Olomoucký kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Sobotín
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Sobotína
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Sobotínu
4. mluvnický pád "koho, co?" Sobotín
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Sobotíně
7. mluvnický pád "kým, čím?" Sobotínem
Vlajka List se dvěma vodorovnými pruhy, červeným a černým, mezi které je vsunut do poloviny délky listu bílý žerďový klín. Ve středu klínu jsou zkřížená hornická kladívka z obecního znaku. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List se dvěma vodorovnými pruhy, červeným a černým, mezi které je vsunut do poloviny délky listu bílý žerďový klín. Ve středu klínu jsou zkřížená hornická kladívka z obecního znaku. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak Štít dělen obráceným vidlicovým řezem, v pravém červeném poli černý dvouocasý korunovaný lev se zlatou zbrojí obrácený doleva, v levém černém poli zlatý lev s červenou zbrojí. Ve spodním stříbrném poli zkřížená hornická kladívka, želízko červené na černém
Popis znaku Štít dělen obráceným vidlicovým řezem, v pravém červeném poli černý dvouocasý korunovaný lev se zlatou zbrojí obrácený doleva, v levém černém poli zlatý lev s červenou zbrojí. Ve spodním stříbrném poli zkřížená hornická kladívka, želízko červené na černém

Mapa