Pec, Domažlice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Pec, Domažlice

Základní údaje o obci Pec, Domažlice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Pec
Okres: Domažlice
NUTS/LAU: CZ0321554090
Kraj: Plzeňský kraj
Kraj před rokem 1960: Západočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Pec
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Pece
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Peci
4. mluvnický pád "koho, co?" Pec
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Peci
7. mluvnický pád "kým, čím?" Pecí
Vlajka List tvoří dva svislé pruhy, zelený a červený. Uprostřed volná kvádrovaná bílá pec, podložená zkříženými žlutými sklářskými píšťalami a převýšená kosmo sekerou, šikmo podloženou koplicí, obojí bílé na žlutých násadách. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Popis vlajky List tvoří dva svislé pruhy, zelený a červený. Uprostřed volná kvádrovaná bílá pec, podložená zkříženými žlutými sklářskými píšťalami a převýšená kosmo sekerou, šikmo podloženou koplicí, obojí bílé na žlutých násadách. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Znak V zeleno-červeně polceném štítě volná stříbrná kvádrovaná pec podložená zkříženými zlatými sklářskými píšťalami a převýšená kosmou sekerou šikmo podloženou koplicí, obojí stříbrné na zlatých topůrkách.
Popis znaku V zeleno-červeně polceném štítě volná stříbrná kvádrovaná pec podložená zkříženými zlatými sklářskými píšťalami a převýšená kosmou sekerou šikmo podloženou koplicí, obojí stříbrné na zlatých topůrkách.

Mapa