Pasohlávky, Brno-venkov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Pasohlávky, Brno-venkov

Základní údaje o obci Pasohlávky, Brno-venkov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Pasohlávky
Okres: Brno-venkov
NUTS/LAU: CZ0643584762
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Pasohlávky
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Pasohlávek
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Pasohlávkám
4. mluvnický pád "koho, co?" Pasohlávky
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Pasohlávkách
7. mluvnický pád "kým, čím?" Pasohlávkami
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, bílý a modrý. V žerďové části bílého pruhu červený rak klepety k žerdi. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, bílý a modrý. V žerďové části bílého pruhu červený rak klepety k žerdi. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak Dělený štít. V horní stříbrné polovině nad modrou vlnitou patou červený ležící rak. Spodní polovina červeno-stříbrně polcená, vpravo stříbrný vinařský nůž s hnědou střenkou, vlevo dřevěná loďka, z níž vyrůstají z jednoho stonku dvě překřížené ratolesti za
Popis znaku Dělený štít. V horní stříbrné polovině nad modrou vlnitou patou červený ležící rak. Spodní polovina červeno-stříbrně polcená, vpravo stříbrný vinařský nůž s hnědou střenkou, vlevo dřevěná loďka, z níž vyrůstají z jednoho stonku dvě překřížené ratolesti za

Mapa