Přibice, Brno-venkov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Přibice, Brno-venkov

Základní údaje o obci Přibice, Brno-venkov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Přibice
Okres: Brno-venkov
NUTS/LAU: CZ0643584843
Kraj: Jihomoravský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Přibice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Přibic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Přibicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Přibice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Přibicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Přibicemi
Vlajka List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, bílý a modrý, v poměru 6:1:3. V žerďové polovině horního modrého pruhu žlutý vinný hrozen se dvěma listy, stonkem k žerďovému okraji. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří tři vodorovné pruhy, modrý, bílý a modrý, v poměru 6:1:3. V žerďové polovině horního modrého pruhu žlutý vinný hrozen se dvěma listy, stonkem k žerďovému okraji. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V modrém štítě nad stříbrným vlnitým břevnem stříbrný kostel s věží, červenými střechami, černými okny a dveřmi. Kostel je provázený vlevo nahoře položeným zlatým vinným hroznem se dvěma listy.
Popis znaku V modrém štítě nad stříbrným vlnitým břevnem stříbrný kostel s věží, červenými střechami, černými okny a dveřmi. Kostel je provázený vlevo nahoře položeným zlatým vinným hroznem se dvěma listy.

Mapa