Myštice, Strakonice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Myštice, Strakonice

Základní údaje o obci Myštice, Strakonice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Myštice
Okres: Strakonice
NUTS/LAU: CZ0316551473
Kraj: Jihočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Myštice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Myštic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Myšticím
4. mluvnický pád "koho, co?" Myštice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Myšticích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Myšticemi
Vlajka Modro-bíle vlnitě polcený list. V žerďové půli vykračující bílá labuť se žlutou zbrojí, ve vlající deset (4, 3, 2, 1) šikmo vztyčených zelených lipových listů. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Popis vlajky Modro-bíle vlnitě polcený list. V žerďové půli vykračující bílá labuť se žlutou zbrojí, ve vlající deset (4, 3, 2, 1) šikmo vztyčených zelených lipových listů. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Znak Ve stříbrném štítě široký modrý vlnitý kůl, v něm vykračující stříbrná labuť se zlatou zbrojí. Kůl provázen deseti (5, 5) nad sebou šikmo vztyčenými zelenými lipovými listy.
Popis znaku Ve stříbrném štítě široký modrý vlnitý kůl, v něm vykračující stříbrná labuť se zlatou zbrojí. Kůl provázen deseti (5, 5) nad sebou šikmo vztyčenými zelenými lipovými listy.

Mapa