Hory, Karlovy Vary - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Hory, Karlovy Vary

Základní údaje o obci Hory, Karlovy Vary

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Hory
Okres: Karlovy Vary
NUTS/LAU: CZ0412551651
Kraj: Karlovarský kraj
Kraj před rokem 1960: Západočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Hory
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Hor
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Horám
4. mluvnický pád "koho, co?" Hory
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Horách
7. mluvnický pád "kým, čím?" Horami
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, modrý a zelený, v poměru 3 : 1. Ze zeleného pruhu vyrůstají dvě přivrácená žlutě obrněná ramena, žerďové držící kladivo, vlající mlátek, obojí bílé na žlutých topůrkách. Uprostřed listu bílý meč se žlutým jílcem s hrotem v
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, modrý a zelený, v poměru 3 : 1. Ze zeleného pruhu vyrůstají dvě přivrácená žlutě obrněná ramena, žerďové držící kladivo, vlající mlátek, obojí bílé na žlutých topůrkách. Uprostřed listu bílý meč se žlutým jílcem s hrotem v
Znak V modrém štítě vyrůstají ze zeleného trojvrší dvě přivrácená, zlatě obrněná ramena, pravé drží kladivo, levé mlátek, obojí stříbrné na zlatých topůrkách, uprostřed postavený stříbrný meč se zlatým jílcem.
Popis znaku V modrém štítě vyrůstají ze zeleného trojvrší dvě přivrácená, zlatě obrněná ramena, pravé drží kladivo, levé mlátek, obojí stříbrné na zlatých topůrkách, uprostřed postavený stříbrný meč se zlatým jílcem.

Mapa