Jenštejn, Praha-východ - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Jenštejn, Praha-východ

Základní údaje o obci Jenštejn, Praha-východ

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Jenštejn
Okres: Praha-východ
NUTS/LAU: CZ0209538264
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Jenštejn
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Jenštejna
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Jenštejnu
4. mluvnický pád "koho, co?" Jenštejn
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Jenštejně
7. mluvnický pád "kým, čím?" Jenštejnem
Vlajka List tvoři dva vodorovné pruhy, modrý a zubatý bílý se čtyřmi obdélníkovými zuby sahajícími do pětiny šířky listu a pěti stejnými mezerami, v poměru 3 : 7. V bílém pruhu vyrůstají z dolního okraje listu dvě červené supí hlavy se spojenými krky, žlutými zo
Popis vlajky List tvoři dva vodorovné pruhy, modrý a zubatý bílý se čtyřmi obdélníkovými zuby sahajícími do pětiny šířky listu a pěti stejnými mezerami, v poměru 3 : 7. V bílém pruhu vyrůstají z dolního okraje listu dvě červené supí hlavy se spojenými krky, žlutými zo
Znak Ve stříbrném štítě pod modrou cimbuřovou hlavou vyrůstají dvě červené supí hlavy se spojenými krky, zlatými zobáky a červenými jazyky.
Popis znaku Ve stříbrném štítě pod modrou cimbuřovou hlavou vyrůstají dvě červené supí hlavy se spojenými krky, zlatými zobáky a červenými jazyky.

Mapa