Mukařov, Praha-východ - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Mukařov, Praha-východ

Základní údaje o obci Mukařov, Praha-východ

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Mukařov
Okres: Praha-východ
NUTS/LAU: CZ0209538523
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Mukařov
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Mukařova
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Mukařovu
4. mluvnický pád "koho, co?" Mukařov
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Mukařově
7. mluvnický pád "kým, čím?" Mukařovem
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, bílý a červený. Do bílého pruhu tři vyrůstající zelené smrky. V červeném pruhu v prázdném kamenném gotickém oblouku lilie. Oblouk je provázen v horní polovině pruhu vozovým kolem a mlýnským kamenem s prázdným otvorem po kyp
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, bílý a červený. Do bílého pruhu tři vyrůstající zelené smrky. V červeném pruhu v prázdném kamenném gotickém oblouku lilie. Oblouk je provázen v horní polovině pruhu vozovým kolem a mlýnským kamenem s prázdným otvorem po kyp
Znak Ve stříbrno - červeně zvýšeně děleném štítě nahoře tři vyrůstající zelené smrky, dole lilie v prázdném kamenném gotickém oblouku, provázeném nahoře vpravo vozovým kolem, vlevo mlýnským kamenem s prázdným otvorem po kypřici, vše stříbrné.
Popis znaku Ve stříbrno - červeně zvýšeně děleném štítě nahoře tři vyrůstající zelené smrky, dole lilie v prázdném kamenném gotickém oblouku, provázeném nahoře vpravo vozovým kolem, vlevo mlýnským kamenem s prázdným otvorem po kypřici, vše stříbrné.

Mapa