Hradčany-Kobeřice, Prostějov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Hradčany-Kobeřice, Prostějov

Základní údaje o obci Hradčany-Kobeřice, Prostějov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Hradčany-Kobeřice
Okres: Prostějov
NUTS/LAU: CZ0713589527
Kraj: Olomoucký kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Hradčany-Kobeřice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Hradčan-Koběřic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Hradčanům-Kobeřicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Hradčany-Kobeřice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Hradčanech-Kobeřicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Hradčany-Kobeřicemi
Vlajka List tvoří tři svislé pruhy, červený, bílý a modrý, v poměru 1:2:1. V červeném tři bílé žerďové klíny s vrcholy na okraji bílého pruhu, v modrém tři žluté vlající klíny s vrcholy na okraji bílého pruhu, v němž je červený dvouocasý lev ve skoku se žlutou z
Popis vlajky List tvoří tři svislé pruhy, červený, bílý a modrý, v poměru 1:2:1. V červeném tři bílé žerďové klíny s vrcholy na okraji bílého pruhu, v modrém tři žluté vlající klíny s vrcholy na okraji bílého pruhu, v němž je červený dvouocasý lev ve skoku se žlutou z
Znak Dělený štít, nahoře červeno-stříbrně polcený. Vpravo tři (2,1) stříbrné kužely, vlevo červený dvouocasý lev se zlatou zbrojí držící modrou limpu, dole od dělící linie na modré polovině vynikající polovina zlatého mlýnského kola.
Popis znaku Dělený štít, nahoře červeno-stříbrně polcený. Vpravo tři (2,1) stříbrné kužely, vlevo červený dvouocasý lev se zlatou zbrojí držící modrou limpu, dole od dělící linie na modré polovině vynikající polovina zlatého mlýnského kola.

Mapa