Mořice, Prostějov - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Mořice, Prostějov

Základní údaje o obci Mořice, Prostějov

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Mořice
Okres: Prostějov
NUTS/LAU: CZ0713589721
Kraj: Olomoucký kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Mořice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Mořic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Mořicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Mořice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Mořicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Mořicemi
Vlajka List tvoří pět vodorovných pruhů, modrý, žlutý, červený, žlutý a modrý, v poměru 2:1:4:1:2. V červeném pruhu žerďový bílý klín s vrcholem na vlajícím okraji, s modrým mečem se žlutou jílcem a záštitou hrotem k vlajícímu okraji. Poměr šířky k délce listu j
Popis vlajky List tvoří pět vodorovných pruhů, modrý, žlutý, červený, žlutý a modrý, v poměru 2:1:4:1:2. V červeném pruhu žerďový bílý klín s vrcholem na vlajícím okraji, s modrým mečem se žlutou jílcem a záštitou hrotem k vlajícímu okraji. Poměr šířky k délce listu j
Znak Červeno-modře polcený štít se stříbrným hrotem, v něm vztyčený modrý meč se zlatým jílcem a záštitou, vpravo stříbrná lilie vlevo zlatá křepelka.
Popis znaku Červeno-modře polcený štít se stříbrným hrotem, v něm vztyčený modrý meč se zlatým jílcem a záštitou, vpravo stříbrná lilie vlevo zlatá křepelka.

Mapa