Vlastimil Král Ohrozim IČO: 16363442

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Vlastimil Král, která sídlí v obci Ohrozim a bylo jí přiděleno IČO 16363442.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Vlastimil Král je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Ohrozim. Podniká od roku 1991 Společnost podniká v oboru Malířství a natěračství .

Obory činností Vlastimil Král IČO: 16363442

Živnosti dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Malířství a natěračství

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav přerušená
Vznik oprávnění 20. 7. 1992
Přerušeno od 30. 10. 2017

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Malířské a natěračské práce

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Vlastimil Král obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.