Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Vladislav Jančár, která sídlí v obci Francova Lhota a bylo jí přiděleno IČO 00710784.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Vladislav Jančár je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Francova Lhota. Podniká od roku 2012 Společnost podniká v oboru Klempířství a oprava karoserií , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| IČO: | 00710784 |
|---|---|
| Obchodní firma: | Vladislav Jančár |
| Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona |
| Vznik první živnosti: | 30. 7. 2012 |
| Celkový počet živností: | 2 |
| Aktivních živností: | 2 |
| IČO: | 00710784 |
|---|---|
| Firma: | Vladislav Jančár |
| Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona |
| Okres: | Vsetín |
| Základní územní jednotka: | Francova Lhota |
| Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
| Institucionální sektor: | Osoby samostatně výdělečně činné |
| Datum vzniku: | 30. 7. 2012 |
Výpis dat pro firmu Vladislav Jančár obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.