VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o. Děčín IČO: 25483366

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o., která sídlí v obci Děčín a bylo jí přiděleno IČO 25483366.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o. se sídlem v obci Děčín byla založena v roce 2004. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Pekařství, cukrářství , Hostinská činnost , Výroba a úprava kvasného lihu, konzumního lihu, lihovin a ostatních alkoholických nápojů (s výjimkou piva, ovocných vín, ostatních vín a medoviny a ovocných destilátů získaných pěstitelským pálením) a prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Vedení firmy VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o. IČO: 25483366

Statutární orgán dle Obchodního rejstříku

Jméno Ing. Valdemar Grešík
Funkce Jednatel
Ve funkci od 16.10.2013
Adresa Pod Vřesovištěm 47/5, 40502 Děčín
Jméno Ing. Waldemar Grešík
Funkce Jednatel
Ve funkci od 14.3.2023
Adresa Na Výšinách 1835/34, 40502 Děčín
Jméno Ing. Valdemar Grešík
Funkce Jednatel
Ve funkci od 15.10.2008 do 16.10.2013
Adresa Pod Vřesovištěm 47/5, 40502 Děčín
Jméno Ing. Valdemar Grešík
Funkce Jednatel
Ve funkci od 27.2.2004 do 15.10.2008
Adresa Teplická 134/135, 40502 Děčín

Statutární orgán dle Živnostenského rejstříku

Člen statutárního orgánu: Ing. Valdemar Grešík

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.