Václav Smělý Sibřina IČO: 49258745

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Václav Smělý, která sídlí v obci Sibřina a bylo jí přiděleno IČO 49258745.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Václav Smělý je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Sibřina. Podniká od roku 1993 Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Vodoinstalatérství, topenářství .

Základní údaje o Václav Smělý IČO: 49258745

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 49258745
Obchodní firma: Václav Smělý
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti: 18. 10. 1993
Celkový počet živností: 2
Aktivních živností: 2

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 49258745
Firma: Václav Smělý
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres: Praha-východ
Základní územní jednotka: Sibřina
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku: 18. 10. 1993

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Václav Smělý obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.