Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Topíme&Chladíme s.r.o., která sídlí v obci Milovice a bylo jí přiděleno IČO 06000169.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem ZEDA Partners s.r.o. se sídlem v obci Milovice byla založena v roce 2017. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení , Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel , Vodoinstalatérství, topenářství , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| Soud: | Městský soud v Praze | 7. 4. 2017 |
|---|---|---|
| Spisová značka: | C 273827 | |
| IČO: | 06000169 | |
| Obchodní firma: | ZEDA Partners s.r.o. | |
| Právní forma: | Společnost s ručením omezeným | 7.4.2017 |
| Datum vzniku: | 7.4.2017 | |
| IČO: | 06000169 |
|---|---|
| Obchodní firma: | Topíme&Chladíme s.r.o. |
| Právní forma: | Společnost s ručením omezeným |
| Vznik první živnosti: | 7. 4. 2017 |
| Celkový počet živností: | 4 |
| Aktivních živností: | 4 |
| IČO: | 06000169 |
|---|---|
| Firma: | Topíme&Chladíme s.r.o. |
| Právní forma: | Společnost s ručením omezeným |
| Okres: | Nymburk |
| Základní územní jednotka: | Milovice |
| Počet zaměstnanců: | 6 - 9 zaměstnanců |
| Institucionální sektor: | Národní soukromé nefinanční podniky |
| Datum vzniku: | 7. 4. 2017 |
Výpis dat pro firmu Topíme&Chladíme s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.