Společenství vlastníků Železničářská 3, Č. Budějovice České Budějovice IČO: 26071657

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Společenství vlastníků Železničářská 3, Č. Budějovice, která sídlí v obci České Budějovice a bylo jí přiděleno IČO 26071657.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem Společenství vlastníků jednotek domu Železničářská 3, České Budějovice se sídlem v obci České Budějovice byla založena v roce 2004.

Základní údaje o Společenství vlastníků Železničářská 3, Č. Budějovice IČO: 26071657

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Českých Budějovicích 28. 2. 2004
Spisová značka: S 1577
IČO: 26071657
Obchodní firma: Společenství vlastníků jednotek domu Železničářská 3, České Budějovice
Právní forma: Společenství vlastníků jednotek 28.2.2004
Datum vzniku: 28.2.2004
Společenství vlastníků jednotek vzniklo dne 19.11.2003. 28.2.2004 - 13.12.2016

Aktuální kontaktní údaje Společenství vlastníků jednotek domu Železničářská 3, České Budějovice

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 26071657
Firma: Společenství vlastníků Železničářská 3, Č. Budějovice
Právní forma: Společenství vlastníků jednotek
Okres: České Budějovice
Základní územní jednotka: České Budějovice
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Příjemci ostatních transferů
Datum vzniku: 28. 2. 2004

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Společenství vlastníků Železničářská 3, Č. Budějovice obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.