Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 2160 Močidla, Uherský Brod Uherský Brod IČO: 26280159

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 2160 Močidla, Uherský Brod, která sídlí v obci Uherský Brod a bylo jí přiděleno IČO 26280159.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 2160 Močidla, Uherský Brod se sídlem v obci Uherský Brod byla založena v roce 2002.

Základní údaje o Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 2160 Močidla, Uherský Brod IČO: 26280159

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Brně 29. 3. 2002
Spisová značka: S 65
IČO: 26280159
Obchodní firma: Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 2160 Močidla, Uherský Brod
Právní forma: Společenství vlastníků jednotek 29.3.2002
Datum vzniku: 29.3.2002
Změna stanov, čl. IV. odst. 4, změna funkčního období "5let", čl. IV. odst. 8, vypuštění slova "notářský". 19.4.2011

Aktuální kontaktní údaje Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 2160 Močidla, Uherský Brod

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 26280159
Firma: Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 2160 Močidla, Uherský Brod
Právní forma: Společenství vlastníků jednotek
Okres: Uherské Hradiště
Základní územní jednotka: Uherský Brod
Počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor: Příjemci ostatních transferů
Datum vzniku: 29. 3. 2002

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 2160 Močidla, Uherský Brod obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.