Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Ruslana Oleksandrivna Šulha, která sídlí v obci Jihlava a bylo jí přiděleno IČO 21286663.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Ruslana Oleksandrivna Šulha je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Jihlava. Podniká od roku 2024 Společnost podniká v oboru Pedikúra, manikúra .| Druh živnosti | živnost řemeslná |
|---|---|
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 18. 9. 2024 |
| Druh živnosti | živnost řemeslná |
|---|---|
| Stav | zaniklá |
| Vznik oprávnění | 23. 2. 2024 |
| Zánik oprávnění | 31. 7. 2024 |
| Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti |
Výpis dat pro firmu Ruslana Oleksandrivna Šulha obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.