RivelaLimo s.r.o. Přerov IČO: 04825012

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu RivelaLimo s.r.o., která sídlí v obci Přerov a bylo jí přiděleno IČO 04825012.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem ZK - PARNÍK mini s.r.o. se sídlem v obci Přerov byla založena v roce 2016. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 2 osob. Společnost podniká v oboru Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin , Pivovarnictví a sladovnictví , Hostinská činnost , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Obory činností RivelaLimo s.r.o. IČO: 04825012

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v těchto oborech činnosti: - zprostředkování obchodu a služeb, - velkoobchod a maloobchod, - pronájem a půjčování věcí movitých, - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, - reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, - návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling, - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, - mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnost, - provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavných zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí. 1.7.2021
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin 29.2.2016
Hostinská činnost 29.2.2016
Pivovarnictví a sladovnictví 29.2.2016
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 18.2.2016 - 1.7.2021

Živnosti dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Druh živnosti živnost koncesovaná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 24. 2. 2016

Živnost č. 2 Pivovarnictví a sladovnictví

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 24. 2. 2016

Živnost č. 3 Hostinská činnost

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 24. 2. 2016

Živnost č. 4 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Pronájem a půjčování věcí movitých
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
  • Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
  • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Druh živnosti živnost volná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 18. 2. 2016

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Výroba piva
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Reklamní činnosti
Specializované návrhářské činnosti
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu RivelaLimo s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.