RhoWorld CZ s.r.o. Praha 1 IČO: 17733111

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu RhoWorld CZ s.r.o., která sídlí v obci Praha 1 a bylo jí přiděleno IČO 17733111.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem RhoWorld CZ s.r.o. se sídlem v obci Praha 1 byla založena v roce 2022. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 3 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Vedení firmy RhoWorld CZ s.r.o. IČO: 17733111

Statutární orgán dle Obchodního rejstříku

Jméno Philip Jeremy Holmes
Funkce Jednatel
Ve funkci od 12.5.2025
Adresa 1432 Poinsett Dr, Severní Karolína , Chapel Hill
Jméno Francis Gerard Wall
Funkce jednatel
Ve funkci od 11.12.2023
Adresa Sussex RD 3222 , Raleigh, Severní Karolína
Jméno Matthew Zeko
Funkce Jednatel
Ve funkci od 12.6.2023
Adresa 7914 Cumberland Place , Wilmington, Severní Karolína
Jméno Zane Zalite
Funkce Jednatel
Ve funkci od 11.11.2022 do 8.11.2024
Adresa Priedes” – 12, Baltezers , Garkalnes parish
Jméno Barbara Kay Lowery
Funkce Jednatel
Ve funkci od 12.6.2023 do 11.12.2023
Adresa 1325 Ballyclare , Raleigh, Severní Karolína
Jméno Mark Alan Ubert
Funkce Jednatel
Ve funkci od 11.11.2022 do 12.6.2023
Adresa 707 Admiral Ln. , Durham, North Carolina

Statutární orgán dle Živnostenského rejstříku

Člen statutárního orgánu: Francis Gerard Wall
Člen statutárního orgánu: Matthew Zeko
Člen statutárního orgánu: Philip Jeremy Holmes

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu RhoWorld CZ s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.